Pension Mikulov
Pension Mikulov
Vyberte si apartmán Vám šitý na míru!

Apartmán 1

2 lůžka + možnost 2 dvoulůžkových přistýlek

 

Útulný, plně vybavený dvoulůžkový pokoj s oddělenou ložnicí a možností dvou dvoulůžkových přistýlek v obývací části.

Apartmán je vybaven kuchyňským koutem s příslušenstvím.

 

 

 

Apartmán 2

2 lůžka + 2 lůžka + možnost 2 dvoulůžkových přistýlek

 

Komfortní apartmán s dvěmi oddělenými dvoulůžkovými pokoji s možností dvou dvoulůžkových přistýlek. Soukromí dvou oddělených ložnic je ideélní pro rodinnou dovolenou. Apartmán je vybavený kuchyňským koutem s příslušenstvím a koupelnou s velkou prostornou vanou a menším sprchovým koutem. V apartmánu je k dispozici klimatizace.

 

 

 

Apartmán 3

4 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Příjemný čtyřlůžkový apartmán s oddělenou ložnicí (dvě manželské postele) s možností jedné dvoulůžkové přistýlky ideální pro rodinnou dovolenou. Tento apartmán si zamilujete pro jeho atmosféru. Apartmán je vybavený prostornou kuchyňskou linkou včetně příslušenství. V apartmánu je k dispozici klimatizace.

 

 

 

Apartmán 4

2 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Příjemný dvoulůžkový pokoj s možností jedné dvoulůžkové přistýlky vybavený kuchyńským koutem s příslušenství.

Apartmán se nachází v přízemí s francouzskými okny do dvora umožňující přístup k venkovním prostorům Pensionu. Zároveň apartmán umožňuje přímý vstup do vnitřního bazénu. V letních měsících můžete využít klimatizaci, kterou je apartmán vybaven.

 

 

 

 

Apartmán 5

2 lůžka + 2 jednolůžkové přistýlky

 

Zcela nový (výstavba 2022) moderně zařízený dvoulůžkový apartmán s možností dvou jednolůžkových přistýlek. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem s příslušenstvím a terasou s výhledem na Svatý kopeček ideální pro večerná romantiku! V letních měsících můžete využít klimatizaci, kterou je apartmán vybaven.

 

 

 

 

Apartmán 6

2 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Zcela nový (výstavba 2022) moderně zařízený dvoulůžkový apartmán s oddělenou ložnicí a s možností jedné dvoulůžkové přistýlky. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem s příslušenstvím a terasou s výhledem na Svatý kopeček ideální pro večerná romantiku!V letních měsících můžete využít klimatizaci, kterou je apartmán vybaven.

 

 

 

Apartmán 7

4 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Zcela nový (výstavba 2022) moderně vybavený čtyřlůžkový podkrovní apartmán s možností jedné dvoulůžkové přistýlky.

Apartmán je vybaven kuchyňským koutem s příslušenstvím. V letních měsících můžete využít klimatizaci, kterou je apartmán vybaven.

 

 

 

Apartmán 8

2 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Zcela nový (výstavba 2022) moderně vybavený dvoulůžkový podkrovní apartmán s možností jedné dvoulůžkové přistýlky ideální pro rodinu s dětmi. Apartmán je vybaven kuchyní s příslušenstvím. V letních měsících můžete využít klimatizaci, kterou je apartmán vybaven.

 

 

 

Apartmán 9

2 lůžka + možnost 1 dvoulůžkové přistýlky

 

Zcela nový (výstavba 2022) moderní dvoulůžkový apartmán s možností jedné dvoulůžkové přistýlky. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem s příslušenstvím. Nachází se v přízemí s francouzskými okny do dvora umožňující přístup k venkovním prostorům pensionu a s krásným výhledem na Svatý kopeček.

 

 

 

Apartmán 10 - soukromá stodola

8 samostatných lůžek + 1 dvojlůžko

 

Soukromá stodola s vlastním vinným sklípkem. K dispozici je kuchňský kout a v podkroví se nachází klimatizovaná místnost se zatemňovacími roletami a 10 lůžky (8 jednolůžek a jedno dvojlůžko). Naše stodola Vám nabízí soukromí pro teambuildingy, oslavy narozenin, zapíjení svobody a mnohé další. Výhodou Pensionu Mikulov je vzdálenost 2 minuty chůze od amfiteátru a 3 minuty od centra města.

 

penzion Mikulov 5

penzion Mikulov 5

penzion Mikulov 3

penzion Mikulov 3

penzion Mikulov 1

penzion Mikulov 1

penzion Mikulov 4

penzion Mikulov 4